V tomto školním roce jsme se opět zůčastnili přehlídky mateřských škol Mateřinka. Oblastní kolo probíhalo v Lounech. Se svým vystoupením se představily děti ze třídy Sluníček a Srdíček.
Děti ze Sluníček si pro své vystoupení s názvem "Tančíme v rytmu Boney M" připravily kostýmy za pomoci rodičů a paní učitelek při společném tvořivém odpoledni. Také kulisy pochází z dílny našich malých sluníčkových umělců. Toto vystoupení přineslo dětem hodně radosti a zábavy.

Děti ze třídy Srdíček si připravily vystoupení s názvem "Děti ráje".
Srdíčka se svým vystoupením jela i na celostátní přehlídku do Nymburka.

S vystoupením Holič se děti ze třídy Sluníček zůčastnily celostátního festivalu MATEŘINKA 2010 v Nymburce.
Společně s dětmi se vypravili do Nymburka i rodiče a byli pro malé tanečníky skvělým publikem a podporou.
Festival Mateřinka není jen vystoupení dětí, ale také možnost užít si bezvadný den - sportovat, malovat či jinak tvořit, prohlédnout si a koupit zajímavé knížky a hračky.
Celý den zakončilo vystoupení Michala z Kouzelné školky, kterého mají děti moc rády.