Plníme si přání! Chceme naší velkou školní zahradu proměnit v ZAHRADU SMYSLŮ A POZNÁNÍ. Zachovat zahradě přírodní ráz a budovat koutky, kde si děti mohou nerušeně hrát a prožívat dětská dobrodružství a radost z objevování. K našemu mlhovišti nyní přibylo vrbičkové iglů. Zatím jsou to jen zapletené vrbové proutky, ale budeme se o ně starat, zalévat je a oni se nám odmění.... Tento nádherný funkční přírodní prvek nám nechala vytvořit a darovala paní Šťastná z Radíčevsi. Paní Kolouchová zpracovala projekt ZAHRADA SMYSLŮ A POZNÁNÍ  a se svou maminkou, paní Šťastnou, nám předaly první vrbičkovou stavbu. DĚKUJEME!

iglů1WP 20170315 004 poděkováníDD