Dne 23.10. od 15:30 hodin Vás zveme na tradiční DÝŇOVÁNÍ.
Už asi dobře víte, co k tomu budete potřebovat, ale pro nové rodiče a pro ty , co zapoměli ( i když naše Dýňování jsou nezapomenutelná)je tady seznam: dýně, nožík a nějaké dlabátko na vydlabání dužiny, přirodniny nebo jiné dekorace na ozdobení dýně a svíčku.Celý den si chceme udělat s dětmi jako halloween a proto je už ráno oblékněte jako strašidla,nebo duchy nebo čarodějnice... Hlavně nedávejte masku na obličej, dětem se špatně dýchá.Celý den budeme mít hodně nabitý, protože předškoláci jdou dopoledne do divadla na pohádku, kterou si pro ně připravily děti z LORMU v Žatci. Vstupné je pastelka.Děti půjdou do divadla pěšky, takže přizpůsobte oblečení a obuv jednak kulturní akci, ale také počasí.
Doufáme, že si v úterý uděláte čas a společně strávíme pěkné odpoledne.

Třída SRDÍČKA Srdíčka80x80

Pracovníci: