V sobotu 17. května 2014 se ve sportovní hale TJ Slavoj v Plzni uskutečnilo poslední postupové kolo projektu ČESKO SE HÝBE ve školách plných zdraví a postupový Soutěžní Aerobic Masters Class Českého svazu aerobiku a fitness FISAF.cz.

Děti s velkým elánem a radostí zatančily country tanec na motivy písně Heidi Janků - Když cowboy spí. Dětem oblečeným v  kostýmech se předvedení skladby velmi podařilo a v silné konkurenci se umístily na krásném druhém místě. Skvěle reprezentovali nejen naši školku, ale i Žatec.
GRATULUJEME! Velký dík patří paní učitelkám za přípravu vystoupení, rodičům za fandění a také našemu Městu Žatec za finanční podporu.