Tak jako každý rok na jaře, i letos nás v MŠ navštívil náš oblíbený kouzelník Robert Navaro s manželkou. Jeho představení jsou vždy zábavná, vtipná a zárukou kvality. Kouzlení s kartami, penězi a šátky byl jen velmi zajímavý úvod, do kterého se zapojily i děti. Partnerku Ingrid jsme obdivovali za její umění ovládat spoustu obručí najednou. Holčičky i kluci zjistili, že to není  vůbec jednoduché, když si to mohli vyzkoušet. Hlavním bodem programu byly ale "Bublinky". Malé, větší, velké, úplně největší - spousta bublinek. Do těch obřích se vešly i děti a paní učitelky. Nikdo se nenudil, všichni se bavili a tak to má být.