Prohlédněte si školu.

Fotografie zachycují děti při činnostech v průběhu dne a také prostory školy, kterými denně všichni zaměstnanci, ale i děti procházejí. Ukazují zákoutí a chodby ve kterých jsou vystaveny dětské výtvory i práce učitelek. Spojovací chodba není obyčejná chodba. Děti tu mají překážkovou dráhu a také malou galerii artefaktů. Chceme aby školka byla veselá a útulná, aby žádný koutek nebyl smutný a prázdný. Vážíme si každého díla a radujeme se z každého úspěchu dětí a také se tím pyšníme.

Výrobky z dílny zdobí celou školu. V keramické dílně probíhají také společná odpoledne rodičů a dětí.

Každý rok v době adventu u nás  probíhá BETLÉMSKÉ ZVONĚNÍ. Učitelky připraví pro děti pohádku, kterou dětem zahrají. Pohádka je také dárek učitelek dětem k jejich svátku 1. června. Známé pohádky jsou zpracovány netradičním způsobem a na konci bývá překvapení. Jsou to chvíle kdy si všichni užijeme spoustu legrace.


Ukázky z pohádek:
O koblížkovi
O poslušných kůzlátkách
O třech přadlenách

 

Ve dnech 3.až 5. října byly instalovány na naší školní zahradě  nové herní prvky. Jsou to tři velké herní sestavy, které podporují přirozený a všestranný pohybový rozvoj dětí (koordinace lokomoce, obratnost, rovnováha, odvaha). Tyto sestavy jsou vyrobeny z kvalitního akátového dřeva a splňují naše požadavky na kvalitu a bezpečnost i požadavky estetické. Náš zřizovatel MĚSTO ŽATEC nám poskytl účelovou dotaci na vybavení zahrady. Cena za kvalitu byla vysoká, ale díky VELKÉ POMOCI rodičů a našich kamarádů - klientů z ÚSP Tuchořice - se nám podařilo ušetřit velkou finanční částku, protože jsme zabudování prvků a vykopání dopadových ploch řešili svépomocí. 
Nesmíme zapomenout ani na sponzorské dary jak od rodičů,tak od firmy TECHO a.s. a DLAŽBETA. PODĚKOVÁNÍ PATŘÍ VŠEM, KTEŘÍ VE SVÉM VOLNÉM ČASE POMOHLI. V pondělí 13.10.2008  proběhlo SLAVNOSTNÍ OTEVŘENÍ ZAHRADY.