Slavnostní recesní prezentace chmelových obcí, spolků a škol, to je Chmelfest. A proč se do něj nezapojit s našimi dětmi? Tentokrát jsme však dostali k dispozici i valník. Ten jsme oblékli do podoby minichmelnice a děti se svými rodiči představovali natěšené brigádníky v kostkovaných košilích s ešusy v ruce. Jízdu jsme si všichni náležitě užili, sluníčko nás doprovázelo až k pivovaru a po takovém zahájení nezbývá než věřit, že se letos urodí,dle přání všech Žatečanů.

Ve středu 27.dubna 2016 začala akce VÝMĚNA PÍSKU V PÍSKOVIŠTÍCH. Děkujeme všem rodičům, kteří nám pomáhali a přišli na zahradu i v chladném počasí. Moc si vážíme ochoty a dobré vůle všech zůčastněných. Díky tomu máme pro děti nový písek ve všech pískovištích a už nám chybí jenom to jarní počasí. Celou akci skvěle organizovala naše paní školnice a pomáhali všichni provozní zaměstnanci školy.

DĚKUJEME VŠEM!