Vážení rodiče,

v současné době narůstá nemocnost dětí, ale i zaměstnanců školy. Proto si Vás dovolujeme poprosit, pokud máte možnost, vyzvedávejte si děti po obědě. Zatím se daří zajistit provoz ve všech třídách, nechceme omezit dopolední vzdělávací blok. Ideální je, pokud jsou děti se svou paní učitelkou ve své třídě. Bohužel odpoledne už bude problém zajistit provoz ve všech třídách a zřejmě bude potřeba odpolední provoz tříd upravit. 

Prosím, berte toto jako prosbu o spolupráci. Hledáme řešení, jak zajistit bezproblémový chod školy a minimalizovat spojování většího počtu dětí. Děkujeme.

Vážení rodiče,

v pátek 30. října (podzimní prázdniny) bude probíhat výměna vodoměru. Z tohoto důvodu bude dopoledne na čtyři hodiny odstávka vody. Dovoluji si Vás požádat, pokud máte možnost, nedávejte děti do školky. Bude zajištěna cisterna s pitnou vodou, ale vzhledem k současné situaci, kdy je skutečně potřeba zvýšenou měrou dbát na dodržování hygieny, bude mnohem náročnější vše dodržet. 

Děkujeme za pochopení.

Vážení rodiče,

chtěli bychom poděkovat všem rodičům, kteří chápou a respektují to, že je potřeba neblokovat vjezd do mateřské školy.

Dnes ráno nastala bohužel velice smutná a nepříjemná situace. Řidič/ka aut blokujících vjezd do mateřské školy, reagovali na upozorňení naší zaměstnankyně, aby neblokovali vjezd do školy, velice hrubým a arogantním způsobem. Pan řidič dokonce sprškou vulgarit. Možná na někoho doléhá stres z dnešní nelehké situace, kdy se na nás valí nepříjemné zprávy, ale to takové chování neomlouvá.

Prosíme buďte slušní, chovejte se k okolí ohleduplně. To, že jsou na chodníku žluté čáry a na vratech vjezdu zákaz zastavení má své opodstatnění. Nerespektovat nastavená pravidla a vysmívat se upozornění našich zaměstnanců, není vhodným příkladem pro dětí, kterým se snažíme vštěpovat lásku a úctu k lidem a okolí. Stejně tak to není dobrým startem do nového dne pro naše zaměstnance, kteří tu jsou pro Vaše děti a pro zajištění co nejlepší péče o ně. 

Děkujeme.

DĚKUJEME VŠEM, KDO SE ZŮČASTNILI DRAKIÁDY NA DÁLKU 😉 A PODĚLILI SE S NÁMI O KRÁSNÉ FOTKY. Diplomy jsou připraveny ve třídách. 

Drakiáda 2020 diplom

Srdečně zveme všechny na naše tradiční podzimní setkání na DRAKIÁDU. Budeme se od sebe držet dostatečně daleko, tak aby se nám nezamotali draci a případně nepřeskočil nějaký virus. Máte-li chuť a draka, přijďte!

Pozor změna!  ČLOVĚK MÍNÍ A COVID MĚNÍ!  

Vzhledem k aktuálním opatřením vlády a KHS (omezení venkovních akcí do 20 osob) proběhne Drakiáda distanční formou :-)

Zajděte si pouštět draka - kdykoliv a kamkoliv (do 15.10.) a pošlete nám fotografii na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (do zprávy jméno a třídu). Každý příspěvek bude odměněn!

Drakiáda 2020 Drakiáda 2020 změna

 

                    FOTOGALERIE

Nabídka vánočního focení od FOTOSTUDIA SPOUŠŤ. Objednat můžete ve třídách - na nástěnce v šatně bude nabídka a možnost k zapsání a upřesnění termínu. Focení proběhne 14. a 15. října 2020 dopoledne. 

Vánoční focení 2020

Milí rodiče,

Počasí nám přeje, a tak jsme si naplánovali procházku lesem.  Tam snad žádné viry nepotkáme, užijeme si pěkný den na čerstvém vzduchu a bude nám fajn.

Zabalte dětem batůžky. Prosíme vyberte batůžek, který nepadá dítěti z ramen (fakt to děti strašně otravuje a znepříjemní jim to celý výlet) do batůžku dejte uzavíratelné pití a zdravou malou svačinku (ve školce svačinku dostanou a vrátíme se na oběd, tak něco malého zdravého, na čem si rádo smlsne, ale pozor bude teplo a čokoláda se rozpatlá, tak tu prosíme ne), dále pláštěnku (i když snad pršet nebude, ale děti si na ní rády sednou) a hlavně POHODLNÉ BOTY a OBLEČENÍ.

Výlet Holedeč 09 20

Vážení rodiče,

V tomto školním roce se naše škola zapojila do celoročního projektu České obce sokolské, jehož cílem je rozvoj pohybové gramotnosti dětí. Pohyb je, jak všichni víme, každodenní potřebou dětí. Proto se nám tento projekt líbí a těšíme se, jak obohatí naše každodenní činnosti.  Projekt obsahuje: přirozená cvičení – atletiku, obratnost – gymnastické dovednosti, manipulaci s míčem i netradiční činnosti.

Úkoly jsou rozděleny pro tři věkové kategorie. Každé dítě má svůj deník, kam si bude zaznamenávat splněné aktivity.

Cvičení je motivované zvířátky. Za svou snahu budou děti také odměněny.

Aktivity budeme plnit průběžně, budeme hojně využívat naši školní zahradu, protože pohyb na čerstvém vzduchu je úplně nejlepší. Využijeme prostor tělocvičny i tříd.

Více informací Vám poskytnou paní učitelky. No a co více dodat? Snad jen: Cvičíme pro zdraví!

            Se Sokolem do života 09 20 Se Sokolem mateiály Sešity Se Sokolem do života

Vážení rodiče,

od zítřka 10.9.2020 platí plošné opatření - povinnost nosit roušky (zakrytá ústa a nos) ve společných vnitřních prostorách budov.

Výjimka je stanovena pro děti v mateřských školách a pedagogické pracovníky v MŠ. 

ŽÁDÁME VŠECHNY RODIČE, ABY RESPEKTOVALI TATO OPATŘENÍ:

OD ZÍTŘKA (do odvolání) VSTUP DO BUDOVY MATEŘSKÉ ŠKOLY PRO DOSPĚLÉ (i sourozence dětí) POUZE S ROUŠKOU.

POUŽÍVEJTE DEZINFEKCI RUKOU U VSTUPU DO MŠ.

NEZDRŽUJTE SE ZBYTEČNĚ V PROSTORÁCH ŠKOLY, DODRŽUJTE ROZESTUPY.

DÍTĚ PŘIVÁDÍ DO MŠ JEDNA OSOBA. 

Vzhledem k těmto opatřením a hlasům rodičů i pedagogů, kteří vyjádřili obavy a nesouhlasí se zítřejší návštěvou dětí v ZUŠ Žatec, jsme se rozhodli této akce nezúčastnit. Děkuji za pochopení paní ředitelce Základní umělecké školy v Žatci. Věříme, že se nám podaří toto setkání uskutečnit v jiném, klidnějším čase. Na což se velice těšíme. 

Všechny Vás prosím o co možná největší ohleduplnost a trpělivost. 

Děkuji. 

Za celý kolektiv školy Šárka Jílková

 

Ve čtvrtek 10.9.2020 půjdeme s dětmi - předškoláky ze všech tříd na návštěvu do ZUŠ Žatec.

Pozváni jsme od 9:00 hodin. Tento čas je vyhrazený pouze pro děti z naší MŠ. Pokud nechcete, aby se vaše dítě této akce účastnilo sdělte to paní učitelce ve třídě.

Prosíme o včasný příchod do školky do 8:00 hodin.

 

Vážení rodiče,

V tomto školním roce proběhnou TŘÍDNÍ SCHŮZKY formou individuálních rozhovorů.

Tuto formu třídních schůzek volíme s ohledem na situaci v souvislosti s onemocněním Covid-19.

Předáme Vám informace důležité pro úspěšné zahájení školního roku.

S rodiči, kteří nejsou v naší školce nováčky, se také potřebujeme domluvit a velice krátce je seznámit s nejdůležitějšími informacemi.

Termín: 7.9.2020 od 14:30 do 16:30 hodin, ve všech třídách mateřské školy.

Přicházejte průběžně, vždy se Vám bude věnovat jedna z paní učitelek.

Nezapomeňte použít dezinfekci a prosíme mějte připravenou roušku.