pl DenStromu19

Na procházku do lesa jedeme v pondělí 14. října. Pojedou děti ze tříd Fialek, Sluníček, Srdíček a Žabiček. Motýlci a Včelky si udělali výlet již ve středu 9. října.

pl Holedec19 2

Ve dne 27. až 29, května 2019 probíhala v naší mateřské škole inspekce. S výsledky inspekční činnosti se můžete seznámit na stránkách České školní inspekce - v Registru inspekčních zpráv, nebo na na našich stránkách v menu Informace pro rodiče - Inspekční zpráva 

Tak se nám naše školní zahrada hezky proměňuje, přibyly nám klády a obrovské špalky. Hned máme možnost nové zábavy, ale také trénování dovedností. Mohutné kmeny i menší kusy budou pomáhat dětem k rozvoji motorických schopností a dovedností, k rozvoji obratnosti ale i k relaxaci a rozvoji fantazie. Za tyto nové přírodní prvky děkujeme Městu Žatec. Myslela na nás paní Martina Mrázková z odboru Místního hospodářství, která se stará o údržbu zeleně. Když bylo potřeba pokácet v parku stromy, vzpomněla si, že bychom je využili. Nabídla nám je a my jsme byli moc rádi. Dopravu pro nás zajistila společně s Ing. Grežem z Technické správy města a tak se obrovské kmeny stromů dostaly na naší školní zahradu. DĚKUJEME! 

Další velké poděkování patří mamince Libertinové ze třídy Fialek za zajištění a dovezení certifikovaného písku do nově opraveného pískoviště. DĚKUJEME!

 Pro více foto klikněte na obrázek  zahrada klády 01 10 2019

 

pl Drakiada19

Divadlo Hrubec

F vanocni19

 

Focení bude probíhat v úterý 22. a ve středu 23. října dopoledne. Zájemci o focení se mohou zapsat ve své třídě, v šatně dětí bude k dispozici nabídka a možnost objednávky. Paní učitelky ve třídě upřesní den.

F Fug kal19F Fug van19

 

Focení bude probíhat ve čtvrtek 17.10.2019 dopoledne. Zájemci o focení se mohou zapsat ve své třídě - v šatně dětí bude k dispozici nabídka s možností objednávky.

Ve školním roce 2019-2020 je provoz mateřské školy od 6:00 do 16:30 hodin.

Více informací ZDE

 

výlet září 2019