S potěšením jsme přijali pozvání pana ředitele Domova "Bez zámků" v Tuchořicích Mgr. Martina Nuhlíčka a vystoupili na festivalu, který již tradičně probíhá v areálu Domova „Bez zámků“. Jedná se o hudebně - divadelní a filmový festival propagující integraci zdravýcha handicapovaných lidí prostřednictvím umění, zvláště amatérského. Festival pořádá Domov Bez zámků Tuchořice, OS Lounští Lounským a Městská knihovna Louny. Finanční výtěžek je věnován na podporu sportovních aktivit handicapovaných a seniorů.

Děti z naší třídy Sluníček vystoupily s tanečně pohybovým vystoupením na motivy oblíbených večerníčků Mach a  Šebestová a Kluci kočičí. Akce probíhala v sobotu 13.května 2017. Veliký dík patří všem rodičů a dětem, kteří tuto akci společně s námi podpořili a pomáhali nám. Prožili jsme společně příjemné odpoledne. Děkujeme!

DSC 0269P1190322DSC 0277P1190343 naše fotogalerie

Třída SLUNÍČKA Sluníčka80x80