Zájemci o přijetí do dětské skupiny podají žádost, tiskopis je ke stažení v menu Dokumenty DS. 

Žádost se podává v kanceláři Mateřské školy Žatec, Bratří Čapků 2775 - MŠ Alergo.

Žádosti jsou řazeny podle data podání, tím je určeno pořadí zájemců. Důležité je vyplnit telefonní číslo a email.

V případě, že se uvolní místo v dětské skupině, zavoláme zájemci, který je v pořadí a domluvíme s ním termín schůzky. Na této schůzce sepíšeme smlouvu a sjednáme doložení potřebné dokumentace. Tím je potvrzení od lékaře a potvrzení o zaměstnání.

Pokud se zájemce na domluvený termín NEDOSTAVÍ, BUDE ŽÁDOST Z EVIDENCE VYŘAZENA.

Pokud se stane, že se zájemce nemůže na schůzku dostavit, ale oznámí předem (zavolá na 415 741 051, 774 808 151, nebo napíše na  email  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)  a domluví si nový termín, v tomto případě žádost zůstává v pořadí a sepíšeme smlouvu v novém termínu. 

Při nedodržení tohoto postupu, bude žadatel o vyřazení žádosti informován emailem nebo SMS.

Tento postup stanovujeme z důvodu, že počet žadatelů převyšuje kapacitu DS a nebude tím blokováno místo pro další zájemce. 

Děkujeme za dodržování těchto pokynů, které jsou v zájmu všech, kdo skutečně tuto službu chtějí využít.

 

jsem hrdym clenem

Dětská skupina ŽÍŽALKY je provozována na základě registrace Ministerstvem práce a sociálních věcí podle zákona 247/2014 Sb., o poskytování služby péče o dítě v dětské skupině.                                                                       Evidence dětských skupin

 DS zajišťuje péči o děti ve věku od 1,5 roku do 3 let.

PROVOZNÍ DOBA: pondělí - pátek 6:00 - 16:00.

Maximální počet dětí v dětské skupině je 24.

Telefon: +420 601 538 152

Konkrétní rozsah využívání služeb dětské skupiny je dále upraven ve „Smlouvě o poskytování služby péče o dítě v Dětské skupině ŽÍŽALKY" uzavřené mezi zákonnými zástupci dítěte a poskytovatelem služby. 

Provoz a podmínky využívání služby péče o dítě v Dětské skupině ŽÍŽALKY jsou upraveny PROVOZNÍM ŘÁDEM. Tento dokument je závazný pro zákonné zástupce dětí a provozovatele dětské skupiny.

Pokud máte zájem o tuto službu, pro bližší informace kontaktujte ředitelku MŠ:  415 751 051; 774 808 151, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

V menu dokumenty je připravena ke stažení Žádost o přijetí dítěte do DS. Žádost se podává v kanceláři MŠ - budova s červenou střechou, vstup z rampy, zvonek hospodářka školy.