. Přidáváme dodatečně poslední příspěvek do třídních zpráv, abychom na totmto místě zdokumentovali pro Skutečně zdravou školu (SZŠ) návštěvu na farmě. Další příspěvky vztahujícíc se k plnění programu SZŠ budou již v novém menu.

Na farmu Šťastných do Radíčevsi jsme 9.května 2022 vyrazili městskou hromadnou dopravou. Vesnička Radíčeves je nadohled od Žatce, a tak je snadné se tam vypravit tímto způsobem. Jaká zvířata se na farmě chovají, jaké stroje pro práci na poli se využívají, co se kde pěstuje a mnoho dalšího jsme si mohli prohlédnout a dozvědět se také spoustu informací o práci a životě na farmě. Náš kamarád Jáchym na farmě s rodinou hospodaří, takže jsme měli zkušeného průvodce, který nás společně s maminkou provázel a ukázal nám, že si opravdu ví rady a žádné práce se nebojí.  Nechyběla ochutnávka farmářských produktů. Děkujeme a těšíme se na další setkání.

Třída SLUNÍČKA Sluníčka80x80

Pracovníci: